Slovenská asociácia správcovských spoločností (SASS) spolu s Asociací pro kapitálový trh České Republiky (AKAT) zorganizovali 6. ročník slovensko-českej odbornej konferencie "Next Steps in Asset Management - 2015", ktorá sa konala dňa 9. apríla 2015 v konferenčnej sále Českej národnej banky.

Konferencia bola určená hlavne pre subjekty pôsobiace na kapitálovom trhu.

Cieľom tejto konferencie bolo informovať účastníkov o stave a o príprave nových legislatívnych koncepcií, pričom účastníci využili možnosť podeliť sa o praktické poznatky, navzájom sa inšpirovať a nadviazať aktívnejšiu spoluprácu firiem a inštitúcií pôsobiacich v Slovenskej a Českej Republike.

Na konferencií vystúpili poprední odborníci z radov regulátorov Slovenskej a Českej Republiky, ako aj profesionáli z radov členských firiem asociácií, pričom celý program bol organizovaný ako niekoľko panelových diskusií prepojených s auditóriom.

V prílohe nájdete program konferencie a jednotlivé prezentácie prednášajúcich.

/Prezentacie