Slovenská asociácia správcovských spoločností (SASS) spolu s Asociací pro kapitálový trh České republiky (AKAT) zorganiovala 4.ročník slovensko-českej odbornej konferencie "Next Steps in Asset Management 2013", ktorá sa konala dňa 19. apríla 2013 v konferenčnej sále hotel SHERATON v Prahe.

Konferencia bola určená hlavne pre subjekty pôsobiace na kapitálovom trhu.

Cieľom tejto konferencie bolo informovať účastníkov o stave a o príprave nových legislatívnych koncepcií, pričom účastníci využili možnosť podeliť sa o praktické poznatky, navzájom sa inšpirovať a nadviazať aktívnejšiu spoluprácu firiem a inštitúcií pôsobiacich v slovenskej republike a v Českej republike.

Na konferencií vystúpili popredný odborníci z radov regulátorov Slovenskej republiky a Českej republiky, ako aj profesionáli z radov členských firiem asociácií, pričom celý program bol organizovaný ako niekoľko panelových diskusií prepojených s auditóriom.

V prílohe nájdete jednotlivé prezentácie prednášajúcich.

/Prezentacie